יום שני, 15 במאי 2023

44. סוציאליזם למופת !


עַל סוֹצְיָאלִיזְם יְמָנִי שְׁמַעְתֶּם? 
קֶרֶן גְּזֵלַת הַצִּבּוּר מִמֶּמְשֶׁלֶת זָדוֹן מָלֵא מָלֵא קִבַּלְתֶּם !* מוזמנים לשתף בחפץ לב

6 תגובות:

 1. עוד גניבה בוטה שמנסה להסוות את עצמה תחת שקר כלשהו

  השבמחק
  תשובות
  1. וסמוטריץ' משבח שיוריד את מחיר הדירות חחחח. הוא כמו שדכן שמשבח את החיוך הרחב של הכלה ושוכח לומר שהיא צולעת, פוזלת ויש לה חטוטרת.

   מחק
 2. זה אחד הדברים היותר הזויים, עיריות יצטרכו לשלם על כך שהן מתנהלות בצורה כלכלית נכונה ושיש להן הכנסות משלהן מארנונה עסקית (כן כי זה קורה שדואגים שיהיו אזורי תעשייה שמכניסים יותר כסף מאשר ארנונה למגורים). ובמקום לקחת את הכסף הזה ולהשקיע בתושבים, בתשתיות, בחינוך לתושבי העיר שלהם הם יצטרכו לתת מהכסף הזה לעיריות שלא עושות את זה.
  אגב, אחד הדברים שהצחיקו אותי זה שמועצה מקומית שוהם (שוהם, שהוא ישוב מבוסס, שנחשב שיש בו אוכלוסיה מבוססת שלא לומר עשירה) הולכת לקבל כסף וזה למה? כי הראש עיר שלהם לא משקיע בפיתוח אזור תעשיה (יש שם אזור תעשיה פצפון)
  ואני לא מדברת על ערים חרדיות ששם בכלל ההשקעה באזורי תעשיה ומשרדים מינימלית.
  אחת הדוגמאות שקראתי הייתה של 2 בניינים שלכל אחד מהם יש ועד בית משלו. ועד בית אחד בגרעונות וועד בית שני ביתרה. ויגידו לועד בית ביתרה להעביר את כספי היתרה לועד בבית השכן שהוא בגרעונות.
  מה הם אשמים שועד הבית השכן התנהל כלכלית לא נכון?
  אותו הדבר גם במחטף הארנונה הזאת.
  עיריות שמתנהלות בצורה כלכלית נכונה הולכות לשלם על זה שעיריות אחרות לא מתנהלות כלכלית בצורה נכונה. מה שגורם לכך שההשקעה לא משתלמת שזה הפוך מכל היגיון בריא.

  השבמחק
  תשובות
  1. ימשיכו בדרך הזו ויאבדו גם את התמיכה של ראשי הערים הליכודיות.
   נראה שביבי איבד כל שליטה על עדת הסחטנים החזיריים בממשלה שלו.

   מחק
 3. גפני ושות שכחו אירועים היסטוריים: מדוע הרגו את אחאב, את הסיפור על "לשון רכה תשבר גרם"

  השבמחק
  תשובות
  1. את זה גם עשו למוסליני ולצ'אושסקו, אבל חלילה שנגיע אצלנו למחוזות האלו. אבל השסע (שאותו מטפחים המנהיגים) כל כך עמוק שכפסע ממלחמת אחים. מפחיד

   מחק